…i nadszedł ten dzień…

03 sierpień… to już?!?!?! Gdy nagrywałam poniższy filmik dnia 27 kwietniaa tego roku myślałam sobie, że do sierpnia jeszcze tyle czasu, że może zapomnę o tym wydarzeniu, więc w kalendarzu zapisałam sobie przypominajkę na dziś: “filmik urodzinowy z Ugandy!”. Rano więc powitałam samą siebie tymże filmikiem i łza się kręci w oku, a serducho tęskni do tych “moich” maluchów z Ugandyjskiej szkółki Nazina School of Creativity (misja Nazina NGO). Spędziłam z nimi 5 miesięcy, a mam wrażenie, że był to co najmniej rok! To był naprawdę piękny czas mojego życia i choć wiele poświęciłam by tam być to jeszcze więcej zyskałam!

Mała Abigail zawsze była odważna i czyniąca to co uważała za ważne i słuszne w danym momencie (czasem pakowała się przez to w małe tarapaty ;p). Tamtego dnia ta kochana 5-cio latka postanowiła, że będzie celebrować moje urodziny. Nie dało jej się wytłumaczyć, że mam je w sierpniu, więc po wyśpiewaniu z resztą dzieci, które to podłapały, z 2 razy (chyba?) “Happy Birthday” piosenki postanowiłam to nagrać :D! Maluchy “upiekły” mi też tamtego dnia urodzinowe torty z ciastoliny… to były fajne moje urodziny dnia 27 kwietnia 2023 :D!!!

PS. Pamiętam, że na tłumaczenie Abi, iż moje urodziny są innego miesiąca i dnia, że już mnie tu z nimi nie będzie, ona odpowiedziała: “chcę by dziś były twoje urodziny Ms Ania” i zaczęła znów śpiewać pociągając za sobą resztę mojej małej, wesołej grupki.

PPS. Also HAPPY BIRTHDAT to August boy Daniel!

najlepsze “Happy Birthday” jakie ktokolwiek kiedykolwiek mi wyśpiewał :D!!!
This entry was posted in Misja Uganda. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.